Haberler

Yeni Projelerimizi inceleyiniz... Yakında Şehir merkezi, Patlangıç ve Taşyaka Projelerimizi sizlere sunacağız... İletişim : 00 90 532 437 40 93

 
Web Design by Birdenbire
  Fethiye Hakkında

Fethiye, Akdeniz'in tüm tatlarini bir arada kucaklar. Eski bir medeniyetin izleri hala görülebilmektedir. Kleopatra'nin bile bu sahillerde dolastigi ve ünlü banyolarini yaptigi söylenir. Akdeniz'in efsanevi maviliginin anlatimi bile kendi gözlerinizle gördükten sonra bir anlam kazanir. Ölüdeniz Plaji, Saklikent Kanyonu, Dalyan, Pamukkale travertenleri gibi dogal güzellikleri ise dünyanin baska hiçbir yerinde degil ama Fethiye ve çevresinde kolaylikla yapilacak günübirlik turlarla kesfedebilirsiniz.

Daha fazla adrenalin arayisinda olanlar için ise birden çok seçenekler sunuyor. Size düsen sadece yelken, tenis, yüzme, mini golf, binicilik, dalis, yürüyüs, kamyon safari, jeep safari, rafting, kano, mikrolight veya yamaç parasütü seçeneklerinden birisine karar vermek ve uygulamaya geçmektir. Dinlendirici bir tatil hayalinde olanlari da unutmamak gerek. Geleneksel bir Türk hamami, deniz kenari veya havuz basinda Akdeniz günesinin tadini çikararak geçirilen saatler, belki bir çamur banyosu veya eglenceli bir tekne turu büyük sehirlerden bunalanlar için kaçirilmaz firsatlar olarak çikar karsiniza.

Kiyidan veya denizin çirpintilarinda tembelce salinan bir kayiktan bir deniz kaplumbagasinin gülüsünü yakalayabilir, yunuslar veya uçan baliklarla tanisabilirsiniz. Bir de üstüne günübirlik bir Rodos turuna ne dersiniz? Fethiye'de her açidan deniz veya dag manzaralarinizi kameralarinizla ölümsüzlestirmeniz de hiç zor degil.

Degisik restaurant seçeneklerinde ise hem güzel vakit geçirecek hem de ülkenin ve yörenin kendine has lezzetleri ile tatilinize farkli bir renk katacaksiniz. Her türlü eglence anlayisina uygun yerleri bulabileceksiniz. Tüm bu saydiklarimizi konukseverlikleri ve arkadas canliligi ile bilinen Fethiye'de bir arada bulmak mümkün.